- Modern, clean look
- Stacked design maximizes your desktop space
- 2 drawers perfect for holding small items
- Fully removable drawers
<
>
Business Source 2-drawer Storage Organizer
2 Drawer(s) - 6" Height x 6" Width x 6" Depth - Desktop - Clear - 1 Each
Product Code: BSN82978
Product Unit: Each
13 Stock Available
People who bought this also bought
-
Product Code: AAGK400Contact customer service to check availability
-
Product Code: AKM30230B2 Stock Available
-
Product Code: AKM30240B4 Stock Available
-
Product Code: GJO00104301519 Stock Available
-
Product Code: GJO11251252 Stock Available
-
Product Code: MMM6549YW1128 Stock Available
-
Product Code: MMM684SH935 Stock Available
-
Product Code: OIC2620096 Stock Available
-
Product Code: OIC99050727 Stock Available
-
Product Code: SPZOS85192885 Stock Available
Product Details
General Information
| Manufacturer | Business Source |
| Manufacturer Part Number | 82978 |
| Brand Name | Business Source |
| Product Name | 2-drawer Storage Organizer |
| Marketing Information | Storage organizer features two drawers to hold small items, such as clips, rubber bands, pins and more. Drawers open independently and are fully removable. Clear construction makes it easy to identify contents. |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Type | Desktop Organizer |
Product Information
| Total Number of Drawers | 2 |
| Shape | Square |
| Placement | Desktop |
| Application/Usage |
|
| Features | Removable Drawer |
Physical Characteristics
| Color Family | Clear |
| Product Color | Clear |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
Miscellaneous
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |
Warranty
| Limited Warranty | 1 Year |